ورود


سفر استانی قائم مقام و معاون آموزش پژوهش مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی به استان های گلستان و مازندران

WhatsApp Image 2021 12 07 at 21.01.121

به گزارش روابط عمومی مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین رفیعی قائم مقام مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی و جناب آقای توفیقیان معاون آموزش و پژوهش  مجتمع طی روز گذشته به استان های گلستان و مازندران سفر نمود تا به مسائل آموزشی و پژوهشی دانش پژوهان واحدهای مجری دوره های حقوق قضای اسلامی در این استان ها بپردازند.

این هیئت اعزامی روز سه شنبه 16 آذر در اولین روز سفر به استان گلستان از مرکز تخصصی حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف شهر گرگان بازدید به عمل آوردند و با حجت الاسلام والمسلمین مزرعی مدیر محترم این مرکز و حجت الاسلام والمسلمین رمضان پور معاون محترم آموزش و پژوهش مرکز تخصصی دیدار و در زمینه مسائل آموزشی و پژوهشی و مشکلات دانش پژوهان و دوره های آموزشی در حال برگزاری گفتگو و تبادل نظر کردند.

در ادامه این بازدید، جلسه و دیداری با دانش پژوهان و دانش آموختگان مرکز تخصصی انجام شد که این افراد مشکلات و سوالات خود را با قائم مقام مجتمع در میان گذاشتند و تصمیمات مقتضی جهت برون رفت از مشکلات اتخاذ گردید.

قائم مقام و معاون آموزش و پژوهش مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی در این سفر، عصر دیروز دیداری با آیت الله نورمفیدی نماینده محترم ولی فقیه در استان گلستان داشتند و مجتمع و کارکردهای آن را برای ایشان تبیین نمودند. آیت الله نورمفیدی ضمن حمایت از فعالیت های مجتمع و مرکز تخصصی ابراز امیدواری کردند که خروجی های مجتمع و مرکز تخصصی حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف بتوانند آثار، برکات زیادی برای کشور داشته باشند.

صبح امروز در دومین روز سفر هیئت اعزامی مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی به استان مازندران، شهر بابل سفر نمودند و با حجت الاسلام والمسلمین فاضل تولیت محترم مدرسه علمیه فیضیه بابل، حجت الاسلام والمسلمین جویباری مدیر محترم مدرسه و معاون آموزش پژوهش مدرسه دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین قنبری مدیر محترم حوزه علمیه استان مازندران نیز حضور داشتند که مشکلات و مسائل دانش پژوهان و مرکز تخصصی بابل مورد بررسی قرار گرفت.

عصر امروز نیز جلسه ای با دانش پژوهان مرکز تخصصی برگزار گردید که به دغدغه های ایشان در زمینه سرفصل های دروس، ثبت نمرات در سامانه نجاح  و نیز روند جذب و گزینش ایشان در قوه قضائیه پاسخ داده شد.

در ادامه سفر استانی قائم مقام و معاون آموزش و پژوهش مجتمع به استان مازندران صبح روز پنجشنه 18 آذر حجت الاسلام والمسلمین رفیعی و جناب آقای توفیقیان با حجت الاسلام والمسلمین مشایخ تولیت محترم مدرسه و مرکز تخصصی شهید بهشتی و امام جمعه شهرستان نوشهر و همچنین حجت الاسلام والمسلمین غلامپور مدیر محترم مرکز تخصصی و دانش پژوهان این مجموعه دیدار و از نزدیک مسائل و مشکلات دانش پژوهان را بررسی کردند.

شایان ذکر مراکز تخصصی حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف گرگان، فیضیه بابل و شهید بهشتی نوشهر طی تفاهمی با مجتمع فقه، حقوق و قضایی اسلامی مجری برگزاری دوره های حقوق و قضای اسلامی در استان گلستان و مازندران می باشند.