اجلاسیه معاونین تهذیب، تربیت و امور فرهنگی برگزار شد

حجت الاسلام امینی

اجلاسیه معاونین تهذیب، تربیت و امور فرهنگیِ مراکز اجرای دوره‌های آموزشی مجتمع، با هدف آشنایی با طرح و برنامه اجرایی مراکز قضا در امر تهذیب، هم‌افزایی و استفاده از تجربیات معاونین و رفع سئوالات و ابهامات آن‌ها در سالن جلسات این مجتمع برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، این اجلاسیه با حضور حجت الاسلام والمسلمین امینی رئیس مجتمع و حجت‌الاسلام و المسلمین عالم‌زاده نوری معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه؛ در سالن جلسات مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی واقع در قم برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام والمسلین امینی رئیس مجتمع، ضمن خوش آمدگویی به حاضرین پیرامون «اهمیت و جایگاه تهذیب در امر قضا» به سخنرانی پرداختند و جلسه با بیانات حجت الاسلام‌ و المسلمین عالم‌زاده پیرامون «ساختار و نظام اهمیت تهذیب و تربیت در حوزه‌های علمیه» و «ربانیت و روحانیت» ادامه یافت. همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین شامی معاون تهذیب، تربیت و امور فرهنگی مجتمع پیرامون «بایسته‌های امر تهذیب و تربیت» به ایراد سخنرانی پرداختند. در ادامه برنامه‌های واحد تهذیب مجتمع برای حاضرین تبیین و در بخش پایانی این اجلاسیه نیز هم‌اندیشی با معاونت تهذیب مجتمع برگزار شد.