ورود


بازدید جمعی از مسئولان کتابخانه‌های حوزه‌های علمیه از کتابخانه مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی

بازدید از کتابخانه مجتمع

 جمعی از مسئولان کتابخانه های حوزه های علمیه از کتاب‌خانه مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی بازدید کردند.


✍️ مدیر مرکز اسناد حوزه و روحانیت از کتابخانه مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی واقع در مدرسه علویه قم بازدید به عمل آوردند.

💠 به گزارش روابط‌عمومی مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی؛ سه‌شنبه ۱۲ دی ماه، آقای مسعود پیرانی (مدیر مرکز اسناد حوزه و روحانیت)، آقای حسن رجبیان (مدیر کتابخانه مدرسه فیضیه)، آقای اسماعیل رهنورد (مدیر کتابخانه آیت‌الله‌العظمی بروجردی (ره)) و سایر همکاران از کتابخانه مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی واقع در مدرسه علویه قم بازدید به عمل آوردند.

💠 بنابراین گزارش، پیرو این بازدید جلسه‌ای با حضور حجت‌الاسلام عطار کاشانی (معاون پژوهش مجتمع) و دیگر مسئولین مجتمع برگزار شد که در خصوص تعاملات مشترک و وضعیت کتابخانه‌های تخصصی فقه و حقوق در شهر قم و ظرفیت‌های کتابخانه‌های مسجد اعظم و فیضیه در زمینه کتب حقوقی گفتگو به عمل آمد.

💠 همچنین طرح بحثی در خصوص مجمع کتابخانه‌های تخصصی استان قم (مکتا) و وضعیت کتابخانه‌ها و دستاوردهای پژوهشی و پایان‌نامه‌های نگاشته شده در سطح جهان اسلام و دنیای غرب و بررسی راهکارهای دسترسی به آنها انجام شد.

💠 در پایان نیز، میهمانان محترم، بازدیدی از سایر بخش‌های مدرسه علویه به عمل آوردند و با فضای حاکم بر «مرکز تخصصی فقه و حقوق» و «مدرسه عالی قضاوت» آشنا شدند.