ورود


اولین جلسه دفاع از پایان‌نامه سطح ۳ رشته «فقه و حقوق جزا و جرم‌شناسی» برگزار شد

دفاع از پایان نامه

 


✍️اولین جلسه دفاع از پایان‌نامه سطح ۳ رشته فقه و حقوق جزا و جرم‌شناسی مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی در مدرسه علویه قم برگزار شد.


▫️به گزارش روابط‌عمومی مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی، این جلسه شنبه ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ با حضور اساتید راهنما، داوران، نماینده مدارج علمی حوزه علمیه، نماینده مرکز تخصصی فقه و حقوق، جمعی از مدیران و دانش‌پژوهان مجتمع در مدرسه علویه قم برگزار شد.

▫️بنابر این گزارش در جلسه دفاع؛ حجت‌الاسلام‌ سید محمد حسینی، پایان‌نامه خود را با عنوان «مقایسه علل و عوامل مسئولیت کیفری از منظر شرع و عقل» ارائه داد؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر ساریخانی(عضو هیئت علمی دانشگاه قم) به‌عنوان استاد راهنما و حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر پیوندی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر ظفری به‌عنوان داور، نماینده مدارج علمی حوزه علمیه و حجت‌الاسلام دکتر فیاض(معاون پژوهش مرکز تخصصی فقه و حقوق) نماینده مرکز تخصصی فقه و حقوق حضور داشتند.

▫️لازم به ذکر است، دانش پژوهان سطح سه و چهار، جهت آشنایی و کسب اطلاعات کافی در مورد فرآیند نگارش پایان نامه در مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی و آشنایی بیشتر با سامانه پایان نامه های مجتمع، می‌توانند بروشور «9 گام تا نگارش پایان نامه» را از لینک زیر دریافت و مطالعه نمایند:👇

9 گام تا نگارش پایان نامه