ورود


مهدی محقق‌فر به سمت معاون آموزش مجتمع فقه و حقوق منصوب شد

حجت الاسلام والمسلمین مهدی محقق فر به سمت مدیر مرکز تخصصی فقه و حقوق مجتمع منصوب شد.

 


حجت‌الاسلام‌ مهدی محقق فر طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا امینی رئیس مجتمع، به عنوان معاون آموزش مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی منصوب شد.


 

به گزارش روابط عمومی مجتمع؛ به گزارش روابط عمومی مجتمع؛ طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا امینی رئیس مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی محقق‌فر به سمت معاون آموزش مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی منصوب شد.

▫️در این حکم خطاب به حجت الاسلام والمسلمین مهدی محقق‌فر آمده است: «با توجه به تجربیات علمی و مدیریتی جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان معاون آموزش مجتمع منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند منان در انجام امور آموزشی و ارتقاء سطح کیفی آموزش طلاب مجتمع اقدام مقتضی را به عمل آورید.»

بخشی از سوابق علمی و اجرایی حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین محقق‌فر
▫️ایشان سابقه شرکت بیش از ده سال در مقطع درس خارج فقه و اصول را دارد و دانش پژوه سطح چهار فقه و حقوق خصوصی و مدرس فقه و اصول حوزه است.

▫️حجت الاسلام محقق‌فر، مدیر مرکز تخصصی فقه و حقوق مجتمع و دبیر گروه علمی دانش فقه، حقوق و قضای اسلامی مرکز تدوین متون و منابع درسی حوزه و همچنین مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی فقه (فقه القضا سابق) بوده و به مدت ۶ سال سابقه مدیریتی در معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه را در کارنامه خود دارد.

▫️برگزاری دوره های تربیت استاد پژوهش، تدریس در کارگاه های روش تحقیق و نگارش علمی، مدیر مسئولی مجله علمی رسایل، سردبیری فصلنامه رهنامه پژوهش و نگارش دو کتاب مرکز تدوین متون و منابع درسی حوزه با عنوان «اصول و فنون نگارش علمی» و کتاب درسی مهارت های پژوهشی سطح یک حوزه با عنوان «پژوهش در چهار فصل» ا‌ز جمله فعالیت های علمی ایشان به شمار می رود.