ورود


بازدید مدیران مجتمع فقه و حقوق از واحد اجرای دوره شهرکرد

دیدار شهرکرد

مدیران مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی جهت بررسی وضعیت مرکز اجرای دوره حقوق و قضای اسلامی به چهارمحال بختیاری سفر کردند.


▫️به گزارش روابط عمومی مجتمع فقه، حقوق و قضای اسلامی، در راستای بازدید از واحدهای استانی؛ حجت الاسلام والمسلمین رفیعی قائم مقام مجتمع، حجت الاسلام والمسلمین شامی معاون تهذیب و تربیت و آقای علی‌کاظم مدیر اداری مالی مجتمع، جهت بررسی وضعیت مرکز اجرای دوره حقوق و قضای اسلامی شهرکرد به استان چهارمحال و بختیاری سفر کردند.

▫️ در این سفر مدیران مجتمع با حجت الاسلام و المسلمین سعیدی مدیر حوزه علمیه استان چهارمحال و بختیاری دیدار کردند که ایشان نکاتی در خصوص فعالیت ها و برنامه های مرکز مدیریت استان چهار محال و بختیاری در حمایت از رشته‌های تخصصی علی‌الخصوص رشته حقوق و قضا بیان نمودند. همچنین حجت الاسلام و المسلمین رفیعی ضمن تشکر از زحمات و فعالیت‌های مدیریت و معاونین مرکز اجرای دوره شهرکرد گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات مجتمع فقه و حقوق و قضای اسلامی ارائه نمودند.

▫️در ادامه این سفر از ساختمان جدید واحدهای تخصصی استان چهارمحال و بختیاری بازدید صورت گرفت و جلساتی جداگانه با دانش پژوهان، مدیران مرکز تخصصی و اساتید دوره برگزار و به مسائل و مشکلات بیان شده توسط ایشان رسیدگی شد.

▫️مقرر شد جهت بهبود خدمات آموزشی، ارتقاء امکانات مرکز شهرکرد و فرآیندهای اجرایی امور جذب در قوه قضائیه، مدیران مجتمع و مسئولین مرکز همکاری و مساعدت بیشتری کنند.
همچنین حمایت مجتمع در راه اندازی بخش کتب حقوقی کتابخانه واحد شهرکرد نیز در دستور کار قرار گرفت.